Dla firm

Cech Szubin dla firm

Cech Rzemiosł Różnych w Szubinie

Korzyści płynące z dołączenia do CECHu Szubin

Reprezentujemy zrzeszonych rzemieślników wobec administracji rządowej i samorządowej, sądów i innych organizacji i instytucji. Udzielamy członkom pomocy instruktażowej, doradczej, informacyjnej i szkoleniowej.

Nadajemy Certyfikat

Cech Szubin przyznaje zrzeszonym Pracodawcom Certyfikaty potwierdzające jakość świadczonych przez nich usług.

Doradzamy

Zapewniamy fachowe doradztwo w sprawach związanych między innymi z podatkami, kwestiami prawnymi i administracyjnymi.

Organizacja Kursów

Organizujemy kursy szkoleniowe dla pracodawców, pracowników i uczniów, na przykład z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Pomagamy

Przygotowujemy wnioski o zwrot kosztów kształcenia pracownika młodocianego po egzaminie czeladniczym (pomoc de minimis).

CECH Szubin dla Pracodawców

Nasza działalność opiera się przede wszystkim na udzielaniu członkom Cechu informacji i pomocy. Sprawy dotyczące przepisów prawnych oraz ich zmian, przedstawianie postulatów i wniosków dotyczących członków Cechu organom samorządów terytorialnych, a w razie potrzeby również interwencje w przypadku naruszenia lub łamania prawa i interesu społecznego.

Zrzeszeni pracodawcy mogą liczyć na pełne wsparcie ze strony Cechu – jeżeli mają problem z którymi nie mogą lub nie wiedzą jak sobie poradzić, zawsze mogą się do nas zwrócić o pomoc – razem na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Cech Szubin posiada wszechstronne doświadczenie w wielu dziedzinach, dzięki czemu może skutecznie reprezentować interesy swoich członków w różnych sytuacjach i środowiskach. Zrzeszeni Przedstawiciele Cechu zajmują miejsce w komisjach egzaminacyjnych przy Kujawsko-Pomorskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Bierzemy również udział w spotkniach w szkołach, zachęcając uczniów do podjęcia nauki w Branżowych Szkołach I Stopnia i kształcenia w zawodach rzemieślniczych. Utrzymujemy kontakt z kierownikami praktycznej nauki zawodu, którzy pełnią nadzór nad uczniami z ramienia Szkół Branżowych.

Zrzeszeni w CECH Szubin

Jesteśmy wdzięczni za zaufanie kilkudziesięciu pracodawców w regionie, którzy są zrzeszeni przez Cech Szubin. Aktywizujemy członków do działań gospodarczych i społecznych oraz inspirujemy do wdrażania postępu technicznego.

Co zrobić by zostać Zrzeszonym

Przystąpienie do Cechu Rzemiosł Różnych w Szubinie jest bardzo proste. Wystarczy, że pobierzesz deklarację dostępną na naszej stronie i wypełnisz ją danymi firmy. Następnie złóż deklarację w siedzibie Cechu w Szubinie i czekaj na pozytywną decyzję zarządu.

Pobierz

Deklarację o chęci przystąpienia do Cechu Szubin znajdziesz na naszej stronie w zakładce ‘Druki do pobrania’

Wypełnij

Wypełnienie deklaracji zajmie kilku minut - jeżeli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy

Złóż

Czekamy na Ciebie w naszej siedzibie - Domu Rzemiosła. Godziny działania Cechu znajdziesz na naszej stronie w zakładce ‘Kontakt’

Czekaj

Zarząd podejmie decyzję o akceptacji deklaracji podejmując uchwałę. Niebawem dołączysz do innych Mistrzów Rzemiosła

Warto dołączyć do Cechu

Stań się pełnoprawnym członkiem naszej organizacji i zacznij korzystać z usług prawnych, informacyjnych, doradztwa, pomocy i tanich szkoleń. Będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie w codzienncyh sprawach – naszą misją jest rozwój Twojej firmy. Łączymy Młodocianych pracowników i Mistrzów Zawodów Rzemieślniczych -wspieramy rozwój gospodarczy regionu i kreujemy naszą wspólną przyszłość.

Masz Pytania? Napisz do nas!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i odpowiadamy na wszystkie zapytania. Wypełnij formularz i kliknij przycisk “Wyślij Wiadomość”.


    OurTeam
    Narodowy Instytut Wolnści

    Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolości – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, ze środków „Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła